adres e-mail:
rutkowski@saftech.com.pl
telefon:
512 861 102

o firmieSAFTECH to firma handlowa silnie zorientowana na tworzenie stałych, długofalowych relacji z Klientem. Oferta SAFTECH to cztery główne działy, które dają Klientowi możliwość kompleksowej obsługi firmy i elastyczne podejście do współpracy w relacji Klient – Dostawca.

Głównym celem firmy SAFTECH jest realizacja potrzeb Klientów i fachowa pomoc doradcza w celu właściwego doboru produktów z działów: Asortyment BHP; Narzędzia i maszyny; Materiały opakowaniowe oraz Papier i czyściwo przemysłowe.

SAFTECH realizuje bieżące zapotrzebowanie Klienta oraz proponuje alternatywne rozwiązania dla aktualnie stosowanych produktów.

SAFTECH nie ogranicza swoich możliwości realizacji potrzeb Klientów do aktualnie proponowanej oferty. Poszukiwanie nowych źródeł sprawdzonych rozwiązań traktuje jako priorytet.

Takie podejście procentuje i przynosi dodatkowe korzyści dla pracowników firmy SAFTECH oraz jej Klientów, z których najważniejsze to: bieżąca informacja na temat aktualnej oferty rynkowej, pogłębianie wiedzy na temat oferty Producentów i zmian technologicznych w proponowanych przez nich produktach, wykorzystywanie okazji do podejmowania współpracy z nowymi Producentami i promowania ich produktów na trudnym obecnie Rynku.

SAFTECH to firma, która chętnie nawiązuje współpracę i docenia zaufanie Klienta.